על החברה

משנים את פני המציאות

PowerJet מבית טווס היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל בשירותי שטיפה וניקיון יסודיים באמצעות טכנולוגיית לחץ מים גבוה, קיטור ודטרגנטים ייעודיים. ניקוי בלחץ מים גבוה נחשב לשיטת ניקוי אפקטיבית במיוחד.

פעילותה של PowerJet תורמת לניקיון המרחב הציבורי, הן מהבחינה האסתטית והן בהיבטי איכות הסביבה, ההיגיינה ובריאות הציבור. השינוי שמחולל

הטיפול היסודי של PowerJet הוא לא פחות ממדהים: לאחר העבודה, המקום נראה חדש, רענן ונקי מזוהמה של שנים.

מובילים בניקוי עמוק בישראל

PowerJet מחזיקה במיכון ובציוד נקיון בלחץ מים מגוון ומשוכלל ביותר, ונעזרת בטכנולוגיות ובחומרים המתקדמים והבטוחים בעולם. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מאגר ומוקד ידע מקצועי ייחודי מסוגו בישראל שנצבר במהלך 30 שנות פעילות וביצוע של אלפי פרויקטים בתחום הנקיון וקריאות עבודה.

כל אלה, יחד עם תודעת שירות גבוהה ומחויבות מקצועית ובטיחותית יוצאת דופן, מבטיחים כי לקוחותינו יקבלו תמיד את הפתרון היעיל והמתאים ביותר, תוך התחשבות באיכות הסביבה ותרומה לניקיון המרחב הציבורי ולבריאות הציבור.

החברה ערוכה לביצוע משימות נקיון שונות במקביל בכל רחבי הארץ, ומקפידה על זמני ביצוע מהירים על מנת לצמצם את ההפרעה לשגרה. במקרה הצורך, מוזנקים צוותי נקיון לשטח בהתראה קצרה.

30 שנות מוניטין

האמינות והשירות של טווס (מקבוצת אלקטרה FM): פאוארג'ט (PowerJet) מבית טווס מנוהלת על ידי הצוות הניהולי היציב והוותיק של טווס, חברת הניקיון המובילה בישראל.

ל"טווס" וותק של כ-30 שנים בענף הנקיון, והיא מעסיקה כ-3,000 עובדים. טווס מספקת שירותי ניקיון איכותיים למגוון רחב של לקוחות בפרישה ארצית. טווס ידועה כחברה המצטיינת בשמירה על זכויות העובד ובטיחותו, ומקפידה על איכות הסביבה.

ניסיון של יותר משלושה עשורים

PowerJet מבית טווס ממשיכה את פעילות חברת סניג'ט, שהוקמה בשנת 1987 ע"י אודי פולני, חלוץ ופורץ דרך בתחומו אשר ממשיך לייעץ וללוות את הפעילות.

החברה שירתה ומשרתת את הגופים המובילים בארץ, ביניהם רשויות מקומיות ואזוריות, תאגידי מים, עיריות, רשות הנמלים והרכבות, רשות שדות התעופה, מקורות, משרד הביטחון וצה"ל, בתי עלמין, חניונים, בתי מלון, מרכזים מסחריים, חברות ניהול ואחזקה, חברות לוגיסטיקה ואחסנה, מפעלי מזון ועוד.

בטיחות מעל הכל

אנו מעמידים בראש סדר העדיפויות שלנו את בטיחותם ושלומם של אנשי הצוות שלנו, כמו גם של כל מי שנמצא באתר העבודה ובסביבותיו.

כל עובדי החברה הוסמכו לביצוע עבודות בגובה, בחלל מוקף ועל מכשור מכני (מנופים וסלי הרמה), ועברו גם הכשרה מעשית. החברה משתמשת בציוד נקיון בלחץ מים גבוה בטיחותי, חדש ואיכותי, אשר עומד בתקן ישראלי ואירופאי כאחד.

מחויבות לאיכות הסביבה

PowerJet מבית טווס מקפידה על שימוש בחומרי נקיון שאינם מזיקים לסביבה ולמי התהום, ואשר עומדים בתקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים. פעילויות הניקיון שלנו מסייעות לשמירה על סביבה נקייה מזיהומים המזיקים לבריאות ומהווים מפגע אסתטי והיגייני. צרו קשר עם PowerJet עוד היום.