ניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי בלחץ מים גבוה

משטחים פתוחים / משטחים סגורים
במבנים מורכבים לניקוי כגון מפעלי תעשייה, בנייני משרדים, בנייני מגורים, מוסכים, משטחי בטון, רחבות ציבוריות מאספלט, אבנים משתלבות וגרנוליט, חניונים, תחנות דלק, שטחים תפעוליים בנמלי ים ואוויר כולל מסלולי נחיתה, מרכזים לוגיסטיים, בתי אריזה, בתי קירור וכו', ישנם משטחים כגון שקשה לנקות אותם במשך הזמן. כאשר קיימים כתמים כגון צבע, כתמי שמן, אבק ופיח, גרפיטי, עובש, חלודה וכו' אשר נשארים על משטחים שונים כגון קירות ורצפות הם מתייבשים, נהיים חלק בלתי נפרד מהמשטח וכמעט בלתי ניתנים לניקוי בשיטות הסטנדרטיות.

בכדי להסיר כתמים אלו אנו משתמשים בניקוי בלחץ מים גבוה בתוספת חום גבוה וסבונים שונים על בסיס של שומן צמחי. שילוב שלושת האלמנטים האלו מאפשר חדירה לחריצים ולחורים הקטנים ביותר גם על גבי שטח מחוספס בצורה נקודתית ויסודית. השימוש במכונת שטיפה בלחץ נקראית גרניק מייצרת לחץ גבוה ומאפשרת ניקוי של כל סוגי הלכלוך ללא פגיעה במרקם של המשטח המיועד לניקוי.

מאגרי מים
בישראל פועלים אלפי מאגרי מים מכל הסוגים, החל מבריכות ענק של תאגידי מים ורשויות מקומיות, ועד למאגרי מי שתייה בגדלים שונים המצויים בבתי מלון, בתי חולים, מגדלי משרדים ומגורים, מרכזים מסחריים, מפעלים ואתר אחרים. 

על פי תקנות משרד הבריאות, מערכות לאספקת שתייה חייבות בניקוי תקופתי אחת לשנה, על מנת לשמור על בריאות המשתמשים. הטיפול חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שהוסמך לכך, ובהתאם להנחיות המשרד. בתום הניקוי יש להעביר דגימת מים למעבדה מוסמכת ולקבל אישור על עמידה ברמת הניקיון הנדרשת. ניקוי בלחץ מים גבוה הוא השיטה המושלמת לניקוי וחיטוי מאגרי מים

יתרונות ניקוי בלחץ מים:

  • חיסכון משמעותי במים
  • חיסכון בזמן הודות למכונות הגרניק שיש כיום אשר מכסות חללים גדולים בזמן קצר
  • ללא שימוש בחומרי ניקוי כימיים ותעשייתיים אשר מזיקים לסביבה
  • הניקוי משאיר את המשטח נקי ומצוחצח וללא שריטות וסימנים

ניקוי בלחץ עם מים חמים

קיימים מקרים בהם כתמים קשים לא ניתנים להסרה בדרכים הרגילות ולכן יש צורך לעשות זאת בעזרת חימום המים לדרגת חום של עד 80 מעלות צלזיוס. 

מכונת שטיפה בלחץ - גרניק
ניקוי בלחץ מים מקצועי מצריך ציוד מורכב של מכונות ניקוי מתקדמות המבצעות ניקוי בלחץ מים גבוה במיוחד.

ישנו ציוד מתקדם המיועד לניקוי בלחץ מים גבוה אשר נקרא גרניק והוא מייצר סילוני מים קרים או חמים בעוצמה רבה אשר מעיפים ומנקים את כל סוגי הלכלוך מהמשטח הרצוי. מכשירי הגרניק מתחלקים לשימוש תעשייתי ולשימוש ביתי כאשר כל אחד מהם מותאם ברמת עוצמת לחץ המים שהוא מוציא. 

חברת Powerjet מבית טווס מספקת שירותי ניקוי בלחץ מים גבוה כגון: ניקוי משטחים פתוחים, משטחים סגורים, ניקוי וחיטוי מאגרי מים, ניקוי וחידוש קירות, מבנים ואנדרטאות ושאיבה בגובה. החברה משתמשת בציוד ניקיון מתקדם לשטיפה בלחץ מים בעל הטכנולוגיה האחרונה לניקוי בלחץ מים.

ליצירת קשר חייגו: 073-2085555 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר.

ניקוי בלחץ מים Powerjet
ניקוי בלחץ מים גבוה Powerjet